Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja

Dobro došli!

• Susret redovitih studentica i studenata Učiteljskog studija i  studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje s pročelnicom i nastavnicima Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja bit će 1. listopada 2024. u Multimedijalnoj dvorani 117 Novog kampusa,  Ulica dr. Franje Tuđmana 24 i, s početkom u 10 i 45 sati.
  • Susret izvanrednih studentica i studenata studija Rani i predškolski odgoj i obrazovanje s pročelnicom Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja i voditeljicom studija bit će 17. listopada 2024. u Multimedijalnoj dvorani 117 Novog kampusa, Ulica dr. Franje Tuđmana 24 i, s početkom u 15 sati.
  • Nastava za studente prijediplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u srijedu, 2. listopada 2024. godine.
  • Nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 7. listopada 2024. godine