Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja

Godišnji sastanak učiteljskih fakulteta Europe (Kastalia network) 2022. u Mariboru

U razdoblju od 30. svibnja do 3. lipnja prof. dr. sc. Smiljana Zrilić, doc. dr. sc. Violeta Valjan Vukić i doc. dr. sc. Jelena Alić u okviru programa ERASMUS+ boravile su na Pedagoškom fakultetu Sveučilišta u Mariboru, koji je ove godine bio domaćin Kastalia mreže učiteljskih fakulteta u Europi.

Profesorice su u plenarnom dijelu participirale u radu s temom Selection of Themes from the Pedagogical Journal Zora.

Tijekom boravka posjetile su Osnovnu školu Starše kao primjer dobre prakse osnovnoškolskog odgoja i obrazovanja te kroz niz programskih tema Kastalia mreže razgovarale o novim programima mobilnosti studenata i nastavnika.