Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja

Terenska nastava - posjet SOS selu u Ladimirevcima i Hrvatskom kazalištu Pečuh

U razdoblju od 20. do 22. svibnja studenti II. godine studija Ranoga i predškolskoga odgoja i obrazovanja te studenti II. godine Učiteljskog studija Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru posjetili su SOS selo u Ladimirevcima, zajedno sa svojim profesoricama: red. prof. dr. sc. Smiljanom Zrilić, doc. dr. sc. Violetom Valjan Vukić i Karmen Travirka Marčinom, prof.

Priredili su djeci veselje izvedbom predstave Snjeguljica i sedam patuljaka (studente je pripremao Goran Smoljanović, akademski lutkar), a nakon predstave održane su i brojne druge aktivnosti s djecom: pjesme, ples, likovne radionice.

Ova suradnja traje od 2013. godine, kada je naš Odjel prvi put posjetio Ladimirevce. Studenti su također posjetili Pečuh i izveli predstavu u hrvatskom kazalištu.